Fotoblog grasshopper http://grasshopper.flog.pl/ Fotoblog : grasshopper.flog.pl. Tadeusz, rocznik 1957, Poznańczyk Sat, 11 Nov 2017 09:17:25 +0100 Sat, 11 Nov 2017 09:17:25 +0100 pl-PL Alegoria łączenia podzielonej Polski. Problem wrócił po 100 latach. http://grasshopper.flog.pl/wpis/12251299/alegoria-laczenia-podzielonej-polski-problem-wrocil-po-100-latach http://grasshopper.flog.pl/wpis/12251299/alegoria-laczenia-podzielonej-polski-problem-wrocil-po-100-latach Sat, 11 Nov 2017 09:17:25 +0100 Alegoria łączenia podzielonej Polski. Problem wrócił po 100 latach. :: Tak na widzi Mauro Pallotta "Maupal"

Tak na widzi Mauro Pallotta "Maupal"

]]>
Polanica-Zdrój. Dama na spacerze. http://grasshopper.flog.pl/wpis/12241153/polanicazdroj-dama-na-spacerze http://grasshopper.flog.pl/wpis/12241153/polanicazdroj-dama-na-spacerze Sun, 05 Nov 2017 16:09:46 +0100 Polanica-Zdrój. Dama na spacerze. ::

]]>
Polanica-Zdrój. Altana w Parku Zdrojowym. http://grasshopper.flog.pl/wpis/12228672/polanicazdroj-altana-w-parku-zdrojowym http://grasshopper.flog.pl/wpis/12228672/polanicazdroj-altana-w-parku-zdrojowym Sun, 29 Oct 2017 15:34:50 +0100 Polanica-Zdrój. Altana w Parku Zdrojowym. ::

]]>
Polanica-Zdrój. Dom Zdrojowy - Sanatorium Wielka Pieniawa. http://grasshopper.flog.pl/wpis/12215679/polanicazdroj-dom-zdrojowy--sanatorium-wielka-pieniawa http://grasshopper.flog.pl/wpis/12215679/polanicazdroj-dom-zdrojowy--sanatorium-wielka-pieniawa Sun, 22 Oct 2017 17:03:51 +0200 Polanica-Zdrój. Dom Zdrojowy - Sanatorium Wielka Pieniawa. ::

]]>
Polanica-Zdrój. Park Szachowy. http://grasshopper.flog.pl/wpis/12201877/polanicazdroj-park-szachowy http://grasshopper.flog.pl/wpis/12201877/polanicazdroj-park-szachowy Sun, 15 Oct 2017 16:19:16 +0200 Polanica-Zdrój. Park Szachowy. :: Wprawne oko spostrzeże grany debiut.

Wprawne oko spostrzeże grany debiut.

]]>
Zimowit jesienny. Uwaga: roślina bardzo silnie trująca. http://grasshopper.flog.pl/wpis/12176783/zimowit-jesienny-uwaga-roslina-bardzo-silnie-trujaca http://grasshopper.flog.pl/wpis/12176783/zimowit-jesienny-uwaga-roslina-bardzo-silnie-trujaca Sun, 01 Oct 2017 16:45:26 +0200 Zimowit jesienny. Uwaga: roślina bardzo silnie trująca. ::

]]>
Twierdza Koenigstein (Saksonia). http://grasshopper.flog.pl/wpis/12164168/twierdza-koenigstein-saksonia http://grasshopper.flog.pl/wpis/12164168/twierdza-koenigstein-saksonia Sun, 24 Sep 2017 16:31:40 +0200 Twierdza Koenigstein (Saksonia). ::

]]>
Saska Szwajcaria. http://grasshopper.flog.pl/wpis/12151477/saska-szwajcaria http://grasshopper.flog.pl/wpis/12151477/saska-szwajcaria Sun, 17 Sep 2017 16:38:57 +0200 Saska Szwajcaria. ::

]]>
Drezno. Hauptbahnhof. http://grasshopper.flog.pl/wpis/12139065/drezno-hauptbahnhof http://grasshopper.flog.pl/wpis/12139065/drezno-hauptbahnhof Sun, 10 Sep 2017 16:21:47 +0200 Drezno. Hauptbahnhof. ::

]]>
Drezno. Tarasy Bruehla (Balkony Europy). http://grasshopper.flog.pl/wpis/12127067/drezno-tarasy-bruehla-balkony-europy http://grasshopper.flog.pl/wpis/12127067/drezno-tarasy-bruehla-balkony-europy Sun, 03 Sep 2017 16:39:14 +0200 Drezno. Tarasy Bruehla (Balkony Europy). ::

]]>